Post P.A.Semi » 2020-12-07 21:19 (SELČ)

Česko na Slunci...

Na Státní Svátek Česka 2020-10-28 v poledne začala velmi rychle růst sluneční skvrna, která ve chvíli, kdy tam propukly viditelné sluneční skvrny - čtyři najednou do kříže, měla narozdíl od normálních, které mají dvě polarity vedle sebe, uprostřed jedné polarity druhou a v ní napsáno hebrejsky Jeshua (Ježíš, Spasitel), pak se přes řecká písmena π Α postupně vyvinula, a o zdejší půlnoci se tam ukázala dost přesná mapa západní poloviny Česka, a na obvodu kolem Prahy bylo napsané Č, skvrny možná na Kutné Hoře a Karlštejně, nebo ty červené možná přesněji na Čáslavi a Bystřici - že je čas spěchat...?

Image/
(K tomu poznámka - nemělo by to být nijak otočené, obojí je severem nahoru... Nevím, jak moc je ta mapa přesná...? Ty černé čáry a písmena jsem tam doplnil pro názornost... Tedy přesněji - je to otočené, protože to bylo vidět dost z boku... Takhle to vypadalo při pohledu ze Země, při pohledu kolmo by to bylo asi víc protažené do šířky...)

Kdyby to bylo někdy jindy, než na Státní Svátek, mohlo by se zdát, že to byla náhoda... Takhle to má k náhodě dost daleko...

Touhle jsem prozatím ukončil zápis Soudného Dne...
Nevím, jestli to bude ještě pokračovat, a kde a jak se to zveřejní kromě třeba tohoto zápisu původně ve Fóru... (Pak ale pokračoval až do vánoc 2020...)

Po dvou hodinách se tam ve viditelném spektru ukázala sluneční skvrna ve tvaru písmene S, což mě poněkud překvapilo, protože obvykle jsou sluneční skvrny kulaté nebo trochu jako brambora, jen párkrát za rok se objeví nějaká ohnutá do písmene U, ale aby byla dvakrát prohnutá jako S je zřejmě dost vyjímečné... Pokračovala dalšími písmeny, tentokrát již tečkovanými: Semi...

Skoro měsíc uběhl a Slunce se otočilo, a když se tento region znovu otočil do našeho zorného pole, 17. listopadu vyšel spoza okraje Slunce a blikla v něm krátce na ten den sluneční skvrna, mě o pár dní později opět zaujala podobně vyjímečná sluneční skvrna, která měla v neobvykle kulatém tvaru nečekaně vyrostlém uprostřed druhé polarity, napsané jednou polaritou v druhé písmeno X a pak P. (XP je pro leckoho možná stará značka Windows, ale je to také Řecky Christos a používali to Antičtí Křesťané - mimochodem zřejmě proto to použili a pak zničili pro ty Windows...)

Při bližším zkoumání se ta písmena vskutku postupně měnila v řeckém nápisu ΧΡΙΣΤΟΣ Christos...

A vytvarovalo se to opět něco jako mapa Česka, tentokrát sice trochu méně zřejmá, ale ve viditelném spektru ve slunečních skvrnách bylo přes ni napsané CZ, proto to zmiňuji také.

Image/

Původně mě to zaujalo i tím, že nad tím byla písmena TRU, čekal jsem, jestli se tam opět objeví TRUMP, jako bylo před Americkými volbami, ale tentokrát nad tím byl nápis TRUST: