Přepisy některých projevů z demonstrace 17.11.2022

Z Demonstrace "ČR na prvním místě" dne 17.11.2022 před budovou České Televize jsem přepsal několik vybraných projevů, z důvodu lenosti své i předpokládané u některých čtenářů jsem jich přepsal jen asi polovinu, těm zbylým se tímto omlouvám...

(Live Stream z Raptor News)

[22:45] (V průvodu - David Tesař - Manifest.cz)

...
Proto se sešlo tolik lidí, že ta společnost se probouzí.
Ono těm lidem to začne pomaličku docházet, ale určitě začne.
To je důležité jenom vydržet, vytrvat.
A vy víte, že ten odpor, když jsme začali před dvěma rokama proti té vojenské operaci C19, tak vlastně pokračuje pořád dál. A to je to, co je důležité, vytrvat, nedat se, nezlomit se. Pořád jít dopředu tou cestou.
A ona se Pravda nakonec ukáže, protože největší přítel Pravdy je Čas...
Tak se nebojte lidi, my to určitě zvládneme. Jde jenom o to, nebát se, nebát se postavit za svoje práva, nebát se postavit za Pravdu, nebát se postavit Režimu...

[cca 1:01:00]

Pepa Nos pozměnil svou známou píseň...
Nyní už to je "On je Agent CIA, je nebezpečnej a je zlej"...
(a další)

[1:21:13] Ladislav Vrábel...

[1:25:41] (... kdyby tu byl Provokátor...)

[1:31:05] Jiří Wagner, agentura Exanpro

...

[1:38:10] [1:39:07] (čte transparenty)

[1:43:43] Jana Bobošíková a Hana Lipovská

...

[1:47:12] Jana Bobošíková

Dobrý den, vážení přátelé. Dobrý den.

Ačkoliv jsem v České Televizi strávila řadu let, tak o ní dnes hovořit nebudu.

My dnes slavíme 33. výročí Sametové Revoluce. A v souvislosti s touto revolucí se používají velmi často slova Pravda a Láska.
My už jsme si nechali ukrást Pravdu - proto tady jsme.
My už jsme si nechali i někdy ukrást Lásku. Podívejte se, jak vypadají mezi-lidské vztahy, jak se k sobě lidé chovají. Čeho všeho jsou schopní. Jak se rozbíjejí rodiny, jak se lidé vyhazují z práce.
Ale co si nesmíme nechat vzít, a co jsme si nenechali vzít, je Naděje.
A my jsme tady teď proto, že máme Naději. Vy jste pro mě tady ztělesněním Naděje, Odvahy a Svobody. Kterou nemusíte mít na plakátu, ale máte ji v srdci, protože kdybyste ji v tom srdci neměli, tak tady prostě nejste. Dnes se po celé zemi konají oslavy Sametové Revoluce.

Já jsem se sama dívala v televizi nebo na Facebooku, jak jsou na těch oficiálních místech ty oslavy prořídlé a možná také částečně umělé. Jak už se opravdu vytrácí ten duch svobody, demokracie, radosti.
Ale tady ten duch je. (jásot)

My tady všichni víme, všichni tady víme, že svoboda se nedá koupit, demokracie se nedá zdědit, odpovědnost se nedá nařídit. Tu musíme mít v srdcích, musíme ji předávat svým dětem. Musíme mít odvahu a musíme podle toho žít.

A já si velmi vážím toho, že tady můžu teď k vám takhle promluvit. Děkuji vám za pozornost.
(lidé skandují Děkujem)

[1:50:11] (úvod pro Lenku Tarabovou)

[1:51:00] Lenka Tarabová

Krásné odpoledne.
S velkou pokorou mi dovolte vám poděkovat všem, co jste tady, i všem, co nás sledují.
Já jsem s vámi šla celý ten pochod z Hlavního Nádraží až sem, jsem stejně promočená jako vy všichni, a velice si vás vážím, děkuji vám.
Já jsem dostala za úkol promluvit krátce o lžích České Televize.

Dovolte mi citovat zákon České Televize a jeden úryvek, a dobře poslouchejte.
Hlavními úkoly veřejné služby v oblasti televizního vysílání jsou zejména: Poskytování objektivních, ověřených, ve svém celku vyvážených a všestraných informací pro svobodné vytváření názorů.
To znamená, že Česká Televize nedodržuje zákon.
Novináři mají ctít etický kodex novináře, to znamená, že si mají informace ověřovat, a mají dělat investigativní novinařinu.
Jedinou investigativní novinařinu jsem viděla od vás, obyčejných občanů, kteří si umíte hledat a ověřovat informace.
Teď si pamatujte ty tři slova: Svobodné vytváření názorů.
Myslí si někdo, že v době Covidismu, když vám televize říkala: nasaď roušku, seď doma a čekej na vakcínu, že to je vyvážené zpravodajství ke svobodnému vytváření názorů?
Já jsem neslyšela tu druhou stranu: Sportujte, navštěvujte se, jezte zdravě, mějte se rádi. To od České Televize nezaznělo.
Česká Televize od rána do večera ukazovala reklamu s rouškama, ke které se upsaly známé tváře v České Republice. Bylo to v době, kdy i na stránkách WHO vysely informace, že roušky nemají nosit zdraví lidé, kteří nemají žádné symptomy nemocí. Takže opět jsme si nemohli vytvářet svobodný názor.
Stejně jako Česká Televize dávala neustále prostor hlásným troubám medicíny a vědy. Nebudu je tady jmenovat, protože bych tady byla do zítra. Ale hlavou všech je vysoký funkcionář Světové Zdravotnické Organizace profesor Prymula, který vám říkal: noste roušky. Ale jediný novinář si nevyhledal, že ten samý profesor Prymula v dřívější pseudo-epidemii v roce 2009 říkal, že roušky jsou blbost. Jak je možné, že lidé jako profesor Prymula měli tolik prostoru v České Televizi, když je to člověk ve střetu zájmů?
Česká Televize se také propůjčila ke klamavé reklamě ohledně takzvaných vakcín Covid 19. Neustále jsme slyšeli od rána do večera: jediné řešení je nechat si píchnout tu Tečku. Neslyšeli jsme v České Televizi, že jsou lékaři, kteří právě varují před těmito genovými terapiemi. Neslyšeli jsme jedinou zprávu z druhé strany vědecké a medicínské. A dneska máme bohužel tisíce lidí, kteří mají nežádoucí účinky, a bohužel i umírají.
Hanba České Televizi! (skandují Hanba)

Česká Televize vám také během opatření neustále říkala, jak je to v pořádku. Jak sousední státy dělají to samé, jak jsou všude občané poslušní, tak vy musíte taky.
Ani jednou neukázala demonstrace, které se konaly po celém světě. Třeba i demonstrace, kde bylo přes milion lidí, v srpnu 2020 v Berlíně. Nic z toho jste v České Televizi neviděli.
Hanba České Televizi! (skandují Ano)

V České Televizi mají prostor naši politici. Dříve koalice, dnešní opozice. Dříve opozice, dnešní koalice.
Jsou to systémové loutky a ruka ruku myje.
Neviděli jsme v Televizi politiky z malých vlasteneckých stran, abychom si právě mohli vytvořit ten svobodný názor.
Hanba České Televizi. (skandují Hanba)

A poslední měsíce neustále posloucháme válečné štváče. Posloucháme názory Západu, Bruselu a NATO.
Neslyšeli jsme nikdy informace ze strany východu, z Ruské Federace a států Brics...
Opět jsme si nemohli vytvořit svobodný názor.
Hanba České Televizi. (skandují Hanba)

Tímto mi dovolte obnivit Českou Televizi z porušování zákona, vytváření strachu, na základě kterého mnozí lidé byli zhypnotizováni a zmanipulováni. A rozdělovaly se rodiny, lidé se nenavštěvovali, lidé bohužel v zapomnění umírali v nemocnicích, nenavštěvovali se lidé v domovech pro seniory, lidé nedostávali informace, a díky těmto ne-informacím, tedy dezinformacím České Televize, lidé trpěli a bohužel i umírali.
Viním Českou Televizi.

Další součástí toho zákona o České Televizi je i přispívání k právnímu vědomí obyvatel České Republiky.
Já jsem neslyšela právníky, kteří by vám říkali, že podle Mezinárodní úmluvy o Biomedicíně máte právo říci "Ne" jakémukoliv zásahu do tělesné integrity. Tedy ne zakrývání dýchacích cest, ne testování, a ne aplikaci genové terapie, která je podmíněně schválená a je v klinickém testování. Neslyšela jsem nikdy právníky, kteří by rodičům říkali, že děti mají právo na vzdělání bez podmínek. To znamená žádné testování dětí, žádné zakrývání dýchacích cest, žádné mučení nebo distanční výuka. Stejně tak jsem neslyšela, že zaměstnanci mají právo na práci bez podmínek. A hlavně jsem neslyšela, že máme právo na odpor.
Proto jsme dnes tady, abychom řekli: Dost lhaní v České Televizi!

A vyzývám Českou Televizi, aby odvysílala v hlavním vysílacím čase dokumentární film Skutečný Anthony Fauci. Protože každý, kdo shlédne tento dokument, přestane poslouchat západní medicínu, přestane používat léky, jedy a vakcíny. České Televize, odvysílej tento dokument. A Česká Televize, vyzývám tě, dej prostor mírovému hlasu. Protože chceme mír.

Děkuji vám. (skandují Děkujem)

[2:00:00] (někdo, asi uvaděč?)

[2:01:03] Štefan Bartl, bývalý policista

...

[2:07:49] (provokatér)

[2:09:52] Penelopi Cimprichová

Takže všichni už jsme dneska slyšeli, jaká je ta televize hrozná.
Že žádnou vám investigativní žurnalistiku nedělá, že jediné, co nám dělá, že vám přivádí to, co jim vlastně nařizují z Bruselu. A viděli jsme za celou tu dobu ty dva roky v době Covidí, teď jsme slyšeli o bezpečnosti, a není to tak dávno, co v Euro-parlamentu se ptali předsedkyně Evropské Komise jak to je s těma Covidovýma vakcínama. Jestli opravdu se stane to, že se zabrání tomu přenosu, těch lidí z Pfizeru. Samozřejmě, že ne. Nikdo nic nestudoval, nikdo nic nevěděl, a přesto ta Urshula von der Leyen objednala čtyři a půl miliardy vakcín. Čtyři a půl miliardy, deset vakcín na každého člena v Evropské Unii. A řešila to Evropská Unie, řešila to naše Česká Televize, tuhletu Evropskou Unii? Ne. Nikdo to neřešil. A jediný, kdo se zvednul, aby o tom začal informovat, aby začal informovat o nežádoucích účincích, byla naše investigativní žurnalistka, naše zdravotní sestra Petra Rédlová.

[2:11:21] Petra Rédlová

...

[2:13:55] Reiner Fuelmich (úvod)

[2:14:40] Reiner Fuelmich

Ok, I hope you can hear me now.
A (first sentence?) you do not need to translate: Česká republika na prvním místě.
And I want to tell you, that I absolutely agree with you.
Yes, Ladislav? Can I speak now? Ok, thank you... So here we go again...

Hello everyone, the first sentence will not need to be translated: Česká republika na prvním místě.
And I couldn't agree more with that sentence.
In fact every one of us and every country should state this: we the people come first.

We are fighting a war of good against evil.
And it is very obvious and becoming ever more obvious, who the evil ones are:
The World Economic Forum, the World Health Organization, United Nations, World Bank, World Monetary Fund, NATO, EU, and many other such global institutions, which are being controled and run by the enemies of democracy and freedom, by the enemies of humanity.
For many decades they and their corporate counterparts, the global corporations, have completed the hostile take-over of our politicians, our media, our health-care, our judiciary, and turned everything upside down.
The whole system is designed to serve only them, the evil ones.
There is no way anyone can fix their system, it is a waste of time and energy and it, like the house of cards that it is, is collapsing, because it's foundations are nothing but lies.

That is why it's so important to disengage or decouple from these institutions and from their system, and set up our own system on a local level, on many local levels everywhere, not just in the Czech Republic, but all over the world.
It is happening already, and these millions and millions of self-sufficient communities are connecting with each other to cooperate and to exchange the best ideas.
Let us create our own custom way of life with our own system of education, healthcare, economics and whatever else we want. Let us do it in our regions. (skandují "to je ono")
And let us take back from them, what they have stolen from us. (skandují "ano")
Let there be justice, by the people and for the people.

Thank you for your patience... (skandují "děkujem")

[2:22:33] Markus Fuchs z Německa, Laterální Myšlení

...

[2:29:35] písničkář...

...

[2:32:45] Kateřina Šestáková, básnířka...

...

[2:35:12] úvod pro lidové žurnalisty a politické vězně

[2:36:44] dopis z vězení od politického vězně (od Jirky Kubery?)...

...

[2:44:34] (a další výčet politických vězňů a státního terorismu)

[2:46:24]

...
Hlavní problém veřejnoprávní televize není v tom, co vysílá, ale v tom, co nevysílá...

[2:47:08] Zdeněk Chytrák, moderátor Svobodného Rádia

(o procesu s Kapalem a Skálou za pravdu o Katyni)
(také o ČT a ARD)

[2:54:01] ... ?

[2:56:05] Žarko "Raptor" Jovanovič, Raptor TV

...

[3:04:33] ??? (vypadl zvuk, paní má v ruce desky "Petice za Demisi") (uvádí Bureš TV)

[3:05:52] Petr Bureš, Bureš TV

Ahoj přátelé. Je mi velkou ctí vás pozdravit z tohoto pódia.
Díky, že jste tady, a díky vám všem, kteří se díváte na přímý přenos, který mimo jiné vysíláme taky. Jsme před Českou Televizí, kde bohužel tak jako vám tak i mně chybí některé názorové proudy. Jako například profesor Peter Staněk, kterého paní Čaputová nazvala dezinformátorem, ale je to člověk, který pracuje pro Slovenskou Akademii Věd, jako třeba, za chvíli tady bude, Petr Bohuš, jako docent Kalenda, který je klimatolog a seizmolog, a má tisíce argumentů, proč je Green Deal podvod, jako je Martin Koller, bezpečnostní analytik. Když promluvil na Primě a pak na Českém Rozhlasu, tak se omluvili, že ho nestihli zcenzurovat.

Víte, když jsme před dvěma rokama s Pepou Skálou tento projekt rozjeli, netušili jsme, jak obrovská díra na mediálním trhu vlastně je a jak obrovské množství lidí nemá šanci promluvit v mainstreamových médiích.
Je to veliká ostuda. Je to ostuda demokracie a je to ostuda plurality názorů. Česká Televize má umožnit i jinému názoru být vyslyšen.

Děkuju vám všem za pozornost, jsem moc rád, jste skvělí. Díky. Ahoj...

[3:08:20] uvádí...

[3:09:15] Adam Konstantin Šesták - mladý student práva

Drazí přátelé, stateční spolubojovníci.
Setkáváme se tu dnes u příležitosti takzvané Sametové revoluce, která pro mnohé z vás představovala velikou naději i následné zklamání.
Já jsem rok 1989 nezažil, ale řeknu vám jednu věc: Ty poslední dva roky, co jsme tady zažívali, Covidovou tyranii a následně válečnou propagandu, mě příliš velkým pocitem svobody nenaplňuje.
Opět žijeme v zemi, kde je potírána politická opozice a lidé jsou zavíráni do vězení za svoje názory.
Před chvíli jsme tady slyšeli o politických vězních 21. století (pozn. editora - původně 20. století).
Já nevím, jak vy, ale já když se procházím v ulicích naší krásné Prahy a vidím všude ty žluto-modré hadry, tak si připadám jako cizinec ve vlastní zemi.
Ideologové nové doby vykládají o ekonomické prosperitě ustaraným matkám, které se obávají, že v zimě budou jejich děti mrznout. Připadá vám to normální? Připadá vám to jako svoboda?
Goethe kdysi napsal: nikdo není tak zotročený jako ti, kteří se domnívají, že jsou svobodní.
Důkazem pravdivosti tohoto citátu je pohled, žalostný pohled na tu plejádu žluto-modrých liberálních svazáků, kteří nám dneska říkají, že máme oslavovat a že máme jásat, zatímco se naše země řítí do války a ekonomické katastrofy.
Je to pohled vskutku politováníhodný, ale nesmíme zoufat a musíme si udržet energii, protože je naším úkolem, úkolem nás všech, co jsme tady, abysme ty lidi vyvedli z labyrintu lží a duševního otroctví.
A potom, co jsem viděl v září a v říjnu tohoto roku, ta obrovská vlna, ta obrovská energie, která se tady vzedmula, tak já věřím, že to dokážeme.
My narozdíl od našich nepřátel neovládáme velké noviny, nemáme na naší straně televizní stanice, neplatí nás ani CIA, ani George Soroš, ani Bill Gates, ani žádný jiný globalistický oligarcha.
S námi je však Pravda, a ta je silnější než všechny dolary a všechna eura všech nadnárodních korporací v tomto světě.
Za pravdu bojovali a umírali naši předci, Husité, Legionáři, hrdinové od Dukly.
A vy všichni, kdo tady stojíte, pod těmi slavnými prapory, jste právoplatnými nositeli jejich hrdinného odkazu a této dějinné tradice.

Ježíš ve Zjevení Janově (v Evangeliu, Jan 8:44) vzkazuje nepřátelům lidstva: Váš otec je Ďábel a vy chcete plnit touhy svého otce. Od počátku to byl vrah a nestál v pravdě, protože v něm pravda není. Když mluví lež, mluví to, co je mu vlastní, protože je lhář a otec všech lží.
Podobný vzkaz vzkazuje naše statisícové hnutí sem, na Kavčí Hory.
Ale dodáváme k tomu ještě pár vět: Ty vaše lži jsou stále průhlednější, a stále více lidí se probouzí, a vaše nadvláda nad touto zemí se chýlí ke konci...

Ať žije Česká Republika, ať žije český národ, až do konečného vítězství.
Děkuji vám.

[3:14:42] uvádí...

[3:15:14] David Bajl

...

[3:19:33] srovnání mladých "lepičů" oproti lidem s mozkem, a uvádí dalšího

[3:20:26] František Kubásek, incorrect.cz

... (informace mimo jiné o vládní manipulaci s Radou ČT)

[3:26:54] přes mobil vystupuje Jana Lorenzová

...

[3:31:14] (uvádí...)

[3:33:33] Petr Bohuš, Modrý Jelen

...
... tak by bylo dobré krátce si zrekapitulovat, co všechno jsme tady slyšeli a s čím odejdeme do svých domovů, do zaměstnání a kde dál budeme šířit tyto myšlenky:

Česká Televize porušuje statut a kodex České Televize.
Redaktoři porušují etický kodex novináře.
Zpravodajství a publicistika nejsou objektivní, ověřené, vyvážené a všestranné.
Česká Televize prosazuje propagandu, cenzuru a novinářský aktivismus.
A tím, co dělá, znemožňuje v naší společnosti, v naší České Republice, vzájemné porozumění, toleranci a soudržnost v naší pluralitní společnosti. A z občanů, kteří nesouhlasí s politikou vlády ani s propagandou České Televize, se snaží vytvořit občany druhé kategorie.
Vytvářejí lži, že jde o pro-ruské živly, a tím chtějí zabránit dialogu ve společnosti.

My samozřejmě víme, že většina zaměstnanců České Televize jsou poctiví, pracovití a slušní lidé (pozn. editora: to si nemyslím!), a to zlo šíří jenom malá skupina nezodpovědných redaktorů.
Už jsme si také řekli, co je potřeba udělat, abychom se tomu mohli bránit, protože jak vidíme, ani vedení České Televize s tím, co ta Česká Televize produkuje, nebo o čem neinformuje, tak není s tím schopno nic udělat ani vedení České Televize.
A proto je potřeba celoplošný kanál České Televize pro všechna alternativní média.
Je třeba opravdu tlačit a diskutovat na to, že generálního ředitele a radu České Televize by měli volit občané České Republiky a ne politici.
Měli bychom vyvolat diskuzi o tom, že koncesionářské poplatky by měly být dobrovolné.
Není možné, abychom my platili koncesionářské poplatky, a redaktoři nás za to na oplátku dehonestovali.
Veřejnoprávní televize patří všem lidem této republiky.

Dámy a pánové, dovolte na závěr, dokud nenajdeme cesty, jak prosadit tyto myšlenky a návrhy, je potřeba, abychom my, všichni tady společně, tak jak už jsem to i jednou už říkal, možná hned na té první demonstraci 3. září, my všichni tady jsme novináři i investigativní novináři, a je třeba, abychom my, když to na nikom jiném není, na České Televize ani na mainstreamu, abychom my všichni šířili osvětu v těch našich skupinách, v zaměstnáních, v domovech, ve volném čase. Protože každý z nás má nějakou bublinu, má kolem sebe nějaké okolí, které i když je to pro nás někdy těžké, protože se setkáváme s tím, že nás třeba lidé nechtějí poslouchat, že odmítají diskusi a podobně, ale prosím, nepřestávejme v našem snažení šířit osvětu.

Dámy a pánové, šířit pravdu je naše nejsilnější zbraň. Pravda musí zvítězit.

...

[3:39:43] Ladislav Vrábel

...
...

Přátelé, poslední, co vám řeknu, je, že naším znakem je tady ta trikolóra, ta jednička, kterou máme na srdci.
A včera, když jsme byli na schůzce organizátorů demonstrace Česká Republika na prvním místě, tak za mnou přišel Pepa Nos a Pepa Nos povídal krásnou věc: On říkal, že America First, ti američani, že to mají hezky, ale my to máme líp. Protože my máme "Česká Republika na prvním místě" a my tam máme tu jedničku. A ta jednička, podle Pepy Nose, znamená Bůh a Jednota, a pro mě, přátelé, ta Jednička znamená také: Jednota. To je naše síla. Jednota je naše síla. To je ten poslední bod, který si odneseme z naší demonstrace, že v jednotě je naše síla.

Díky moc...
(skandují "Láďo děkujem", "my jsme češi")

[3:48:20] (společný nástup organizátorů...)

[3:49:24] Hymna, Kde domov můj

...